Kandydaci na wójta:

 1. KIELAR Józef – zam. Przysieki, wiek: 57 KW Prawo i Sprawiedliwość
 2. SZURA Zenon – zam. Lisów, wiek: 61 KWW SPW „Razem”
źródło: pkw.gov.pl

Komentarze pod artykułem zostały wyłączone ze względu na ciszę wyborczą.

Artykuł skomentowano 22 razy.

 1. prażynka

  Byłam na dwóch spotkaniach z kandydatami na wójta i powiem szczerze,że pan Kielar nie ma pomysłu na kierowaniem gminą,no chyba że to nie on ma kierować.Zastanawia mnie jeszcze fakt,że kandydaci na radnych z PiS nie pomagają Kielarowi w kampanii i grają w większości na siebie.Osobiście widziałam w Pustej Woli jak jeden z kandydatów do rady powiatu zerwał plakat kandydata z tej samej partii do sejmiku.Dzień i ludzie……

 2. Obiektywny

  Do OSP
  Pan Kielar stosuje styl Pani Kurowskiej która też w wyborach w 2006 startowała na prezydenta Jasła i na radną. To chyba taki styl PiSu. Startować do dwóch korytek i wybrać potem sobie lepsze. Widać że taki człowiek nie ma żadnej misji nie skupia się na żadnym stanowisku chodzi tylko o korytko (kase).

 3. burgrabia

  50 procent glosuje
  30 procent wiec wybiera wojta
  20 przeciw

  pracownicy gminy, szkoly troche strazakow i ich rodziny i mamy te 30 procent

  tu chodzi o to by miec dobre posadki i nic wiecej dlatego tworza sie kliki

  jakby ludzie mysleli to co 4 lata by wybierali innych

  1. autoversicherung kosten berechnen

   Dale, thanks for your suggestions. We will consider implementing both features going forward. In the meantime, for the store-specific aisles, you may want to try using or create items with slightly different names for each store. This way you could set up any aisle configuration for each store and assign aisles to appropriate items. Hopefully this makes sense.

  2. http://www.crystallakecameraclub.org/

   – încercam să spun că soluÅ£ia ta nu rezolvă problemele, pentru că ÅŸi dacă sunt îndeplinite condiÅ£iile tale, nimic nu garantează că oamenii aceia care votează în cunoÅŸtinţă de cauză vor vota ÅŸi pentru binele comun.Din contră, experienÅ£a arată că tocmai oamenii care votează în cunoÅŸtinţă de cauză votează interesat, nu conform binelui comun.

 4. Kazik

  Mysle ze Zenus sie juz wysłużył i czas zmienic go na lepszy model zreszta przez ostatnie kadencje nie byl za bardzo przychylny dla niektórych wiosek a wyborcy to pamietaja………oj pamietaja .Ogolnie to spoko chłop ale [cenzura] jak ch… Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.