Wczoraj w Tarnowcu odbył się II Bieg Uliczny . Start biegu głównego (8KM) zaplanowano na godzinne 14:30 , lecz wcześniej odbyły się rozgrywki dla Ciebie na krótszych dystansach z okazji „Dnia Dziecka”. Mieliśmy również reprezentanta naszej miejscowości w kategorii 13-15 lat na dystansie 1000m , gdzie zajął dobre wysokie 2 miejsce mowa o Rafale Rąpale. O godzinie 14:30 wszyscy biegacze na dystansie 8000m ustawili się na starcie i zostali wypuszczenie przez Wojta Gminy Tarnowiec . Po około 28 minutach przybiegł zwycięzca biegu , a około 15:05 przybiegł nasz reprezentant Adam Trzeciak , z jego rekordem życiowym (00.34.51) oraz wysoką 28 lokatą oraz pierwszy raz stanął na podium w kategorii M1 (1997-1992), gdzie zajął 3 miejsce . Wszystkim pozostałym biegacza gratulujemy oraz jesteśmy dumni z naszych reprezentantów naszych barw.

Przypominamy ze bieganie jest tanim sportem i zachęcamy do czynnego uprawiania sportu :)