Znamy już listę kandydatów startujących w wyborach do rady powiatu i rady gminy w naszym okręgu.

Wybory samorządowe odbędą się 21 listopada w godzinach 6:00 -20:00.

Siepietnicę w tegorocznych wyborach reprezentować będzie dwóch kandydatów: Gubernat Wacław Antoni i Wędrychowicz Jan Władysław.

Poniżej zamieszczamy pełną listę.

 

Kandydaci do rady powiatu:

Okręg nr 3

Imię nazwisko                                       Miejscowość

 

PLATFORMA OBYWATELSKA

1 Kręcisz Bogusław Kazimierz          Święcany

2 Żygłowicz Stanisław Franciszek    Kołaczyce

3 Zięba Krzysztof Kazimierz              Lisów

4 Czech Jan                                           Brzyska

5 Nabożny Józef                                   Trzcinica

6 Nowak Paweł                                    Kołaczyce

7 Warchoł Katarzyna Anna               Przysieki

8 Mazur Krzysztof Jan                        Krajowice

9 Mikoś Marcin Piotr                        Kołaczyce

10 Sarnecki Bogusław Janusz          Bączal Dolny

11 Wal Paweł Władysław                 Błażkowa

 

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 Pawluś Adam                                  Jasło

2 Sepioł Mariusz Janusz                   Harklowa

3 Nigborowicz Anna                          Święcany

4 Woźniak Jerzy Józef                        Kołaczyce

5 Biernacki Adrian Jerzy                   Brzyska

6 Kopera Piotr Henryk                       Brzyska

7 Sokołowska Barbara Stanisława Kołaczyce

8 Kaleta Dorota Halina                     Lipnica Dolna

9 Długosz Stanisław Jacek                Sieklówka

10 Zawilińska-Olech Ewa Maria    Skołyszyn

11 Cichoń Bogdan                              Bączal Dolny

12 Wilisowski Zdzisław Andrzej     Lublica

 

POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 Woźniak Dorota Halina                Skołyszyn

2 Rączka Jan Stanisław                     Nawsie Kołaczyckie

3 Madej Antoni Kazimierz                Ujazd

4 Kmiecik Tomasz Sławomir            Bączal Górny

5 Przepiórka Janusz Krzysztof         Bieździedza

6 Bochnowski Jerzy Adam                Błażkowa

7 Gubernat Wacław Antoni             Siepietnica

8 Pięta Kazimierz Jan                       Harklowa

9 Filipak Czesław                              Jabłonica

10 Wolak Stanisław Józef               Brzyska

 

PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE PODKARPACIA

1 Kozioł Józef                                      Lublica

2 Kołodziej Janusz Adam                 Skołyszyn

3 Wnęk Krzysztof Antoni                 Bączal Dolny

4 Sekunda Jan Stanisław                 Brzyska

5 Kosiba Agnieszka Edyta               Harklowa

6 Salacha Jan Tadeusz                     Kołaczyce

7 Machowski Robert Adam             Lisów

8 Palar Krzysztof Piotr                     Lublica

9 Lisowski Marcin Tomasz              Nawsie Kołaczyckie

10 Ciołkosz Bogusław Władysław  Przysieki

11 Papciak Kazimierz                       Wróblowa

 

Kandydaci do rady gminy:

Okręg nr 8

„BEZPARTYJNI”

1 Wędrychowicz Jan Władysław   Siepietnica

PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE PODKARPACIA

1 Kędzior Piotr Mieczysław             Święcany

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1  Bara Marek                                     Święcany

2  Kuchta Andrzej Wojciech            Święcany

3  Piotrowski Marek                         Święcany

SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE WYBORCZE „RAZEM”

1 Berkowicz Julian Bogdan              Święcany

2 Nigborowicz Stanisława               Święcany

POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 Słowik Adam                                   Święcany

 

Kandydatów na stanowisko wójta podamy po 27 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.